Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Euro Truck Simulator Türkiye Modu indir

tarihinde yazılmıştır.


Euro Truck Simulator Türkiye Modu indir

Merhaba arkadaşlar, Simulasyon oyunları arasında ülkemizde oldukça popüler olan euro truck simulator oyunu için paylaşımlarımız devam ediyor. Sizlere yama ve mod paylaşımları yaparak oyunu daha eğlenceli ve daha çok vakit geçirebileceğiniz bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da sizlere Euro truck simulator Türkiye modu paylaşımını yapıyoruz. Oyunda avrupa üzerinden yük taşımacılığı yapmaktayız. Ancak birçok avrupa ülkesinin yer aldığı haritada türkiye haritası bulunmamaktadır. Bu nedenle de biz türk oyuncular için büyük bir eksiklik olarak göze çarpmaktadır.
Oyunu daha güzel hale getirip tanıdık bir ülke olan kendi ülkemiz üzerinde yük taşımacılığı yapmak çok farklı olacaktır. Özellikle türkiye şehirleri arasında dolaşırken oyuna kendinizi daha çok kaptıracaksınız. Euro truck simulator türkiye modu ile birlikte oyunda daha çok vakit harcayacaksınız. Sitemizi takipte kalarak bu içeriklerden kolayca faydalanabilirsiniz. Aşağıda ki bağlantıdan Euro truck simulator türkiye haritasını indirip kurulum işlemini gerçekleştirin. Eğer bilmeyenler varsa diye size modu nasıl kuracağınızı kısaca açıklayım. Modun kurulumu çok basit bir işlemden ibarettir. Herkese iyi oyunlar dilerim...

Kurulum:
  • Aşağıdaki linkten türkiye yamasını indirin ve klasör içerisindeki .scs uzantılı dosyaların hepsini Euro truck simulator'un kurulu olduğu klasörde mod klasörü içerisine atın. Daha sonra oyuna girin hepsi bu kadar.


Euro Truck Simulator Türkiye Modu indir için “0 yorum” bulunmaktadır.