Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Fifa 13 Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Fifa 13 Full indir - Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız sizlere bugün Fifa serisinden muhteşem bir oyun tanıtacağız. Fifa serisi herkesin bildiği bir oyundur biz de bugün sizlere Fifa 13'ü anlatacağız.
Küçüklüğümüzden beri oynamış olduğumuz Fifa serilerinin 2013 de çıkanı olan bu sürüm herkes tarafından çok beğenilerek oynanmaktadır.
Her oyunda olduğu gibi yeni sürümüyle birlikte oluşan yenilikler bu oyunda da mevcuttur. Oyunda ki gelişen olağanüstü grafikler bunların en belirginidir. Bu seriyle birlikte toplamda tam olarak 27 tane Fifa serisi olmuştur
Fifa önceden beri çok fazla şekilde oynanmaktadır. Fifa önceden daha çok oyanıyordu diyebiliriz. Bunun sebebi Pro Evolution Soccer yani Pes'in hayatımıza girmiş olmasından kaynaklanıyor. Fifa ile Pes'i karşılaştıracak olursak Fifa serisi Pes'e göre birçok yönden daha iyi ve gelişmişliği fazladır. Özellikle Fifa'nın grafikleri Pes'e göre çok daha öndedir. Ama tüm bunlara bakacak olursak Pes'in daha çok oynandığını değiştirmiyor gibi. Ama yine de her yönden Fifa Pes'ten oldukça üstün bir seviyede.
Fifa oyununun özelliklerinden bahsedecek olursak oyunda ki oyuncu yaratma şekilleri olağanüstü derecede geliştirilerek üstünde ne kadar çalışıldığının göstergesidir. Oyun içinde yapılan maçlarda ki seyircilere değinelim seyircilerin gerçekçiliği çok ön plana sunularak oyun da her şeyin ne kadar üstünde durulduğunu gösteriyor. Oyunda ki seyircilerin sesleri de görüntüsü kadar gelişmiş seyirciler takımların resmen tezahüratlarını yapmaktalar. Oyun başlarken ve oyun içinde ki müzikler çok güzel ve uyumlu bir araştırma sonucu seçildiği gösteriliyor. Bu Fifa serisi önceki sürümlere göre birkaç yenilik yapılarak karşımıza gelmiştir. Bunlardan bir tanesi oyuna farklı liglerin eklenmesiyle olmuştur. Örneğin oyunda artık Suudi Arabistan ligi de vardır. Keyifli bir futbol deneyimi yaşatacak olan Fifa 13 indirip mutlaka oynanmalı !
Keyifli oyunlar.

Fifa 13 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel ® Core ™ 2 Duo 2.4Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB, Shader Model 3, Radeon ™ HD 2900 VEYA GeForce ® 8800 GT
Sabit Bellek: 7 GB Boş Alan

Tıkla İndir: Fifa 13


Fifa 13 Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.