Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Gta San Andreas Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Gta San Andreas Full indir - Tek Link


GTA oyunları, oyun piyasasına çıkarttığı her seri ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarını yapıyor. Bu yazımızda sizlere anlatacağımız Gta San Andreas oyunu, GTA serilerinin arasında kullanıcıları tarafından en çok oynanan oyun olma özelliğini taşıyor.

İlk çıkan GTA oyunundan sonra Rockstar firması yenilenen her serisinde devrim yaratarak bu günlere geldi. Her yeni oyunda, kendini tekrar etmeyerek ve oyuna yeni özellikler ekleyerek geliştirdikleri GTA San Andreas oyununda daha önceki sürümlerde görmediğimiz bir çok özelliği göreceğiz.

Gta San Andreas oyununda, önceki sürüme göre tüm karakterler, mekanlar ve silahlar değişmiş durumda. Oyun çoğumuzun bildiği gibi bölüm geçme mantığına dayanan bir oyundur. Kimi zaman arkadaşlarımızla kimi zaman tek başımıza girdiğimiz görevleri başarıyla yerine getirmeliyiz. Oyunda aksiyon ve macera hiç dinmiyor. Ana görevlerin dışında yan görevler ile de aksiyon hep diri tutulmaya çalışılmış.

Gta San Andreas oyununda, daha önce hiçbir GTA serisinde görmediğimiz kadar büyük bir harita bizleri bekliyoruz. Oyun haritası 3 şehrin bir araya gelmesi ile oluşuyor.  İçinde bulunan 3 şehirden biri kasaba, diğer fakir bir şehir, diğeri ise zengin bir şehir.

Oyunda en dikkat çeken özellik ise yeni eklenen arabalar olmuş. Oyunda bir çok modelin lisanslı araçlarını bulabiliriz. Ayrıca oyunun büyük hayran kitlesinin geliştirdiği eklentiler ile de oyuna Türkiye sokaklarında da gördüğümüz araçlardan herhangi birini ekleyebiliriz.

Oyunun bir diğer dikkat çeken özelliği ise çete savaşları. Oyunda kurtarmamız gereken belli başlı bölgeler var. Bu bölgeleri çetemizle savaşarak kendimize katmalıyız. Ne kadar çok bölgeyi ele geçirebilirsek şehirde de o kadar söz sahibi oluyoruz.

Genel hatlarıyla incelediğimiz Gta San Andreas oyunu hem performans hem grafik bakımından gelmiş geçmiş en iyi GTA oyunu olarak karşımıza geliyor. Keyifli oyunlar.

Gta San Andreas: İndir

Alternatif: Gta San Andreas indir

Gta San Andreas Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.