Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Serious Sam 2 Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Serious Sam 2 Full indir - Tek Link

Merhaba değerli okurlarımız sizlere bugün Serious Sam 2 oyununu tanıtacağız. Oyun kısa süre önce çıkmasına karşın inanılmaz bir hayran kitlesine ulaşmıştır.
Oyunda ki amaç bize verilen görevleri yerine getirmektir. Oyunda ki her bölümü geçtikçe daha da zorlaşması yapımcılar tarafından oyun severleri ekran başına kilitlemeyi amaçlamıştır.
Oyunda düşmanlarımız olacak bu düşmanlarımızın hepsi birer canavar. Oyun bir FPS türün de bir oyundur. Oyunda ki amacımız karakterimizin üstüne gelen canavarları teker teker öldürmek ve bir sonra ki seviyeye geçmek.  Oyunda kahramanımızın yanı sıra bir dinozoru bile bazen yönetebiliyoruz. Bu nedenle Serious Sam 2 oyunu çok iyi düşünülerek çok amaçlı bir oyun haline getirilmiştir. Oyunda ki silah ve mühimmatımız oldukça fazla olan bir durumdayız.  
Oyunda ki her şeyin iyi olmasının yanı sıra grafiklerin kötü olması oldukça fazla hayran kitlesini birazcık hayal kırıklığına uğratmıştır. Ama yine de oldukça fazla olan hayranından hiçbir düşme kaybetmemiştir. Oyunda ki bazı yerler de framenin çok düşük seviyede olması oynayıcıları fazlasıyla canını sıkmaktadır. Oyunun ilk serisinde bile grafikler ikinci sürüme göre daha iyidir. Bu sürümde grafikler de oyun severler çok büyük değişikler beklerken hayal kırıklığına uğramışlardır.
Ama yine de grafiklerin kötü olması hayran kitlesini neredeyse hiç etkilememiştir. Oyunda ki bolca aksiyon ve savaş ruhunun yansıtılması belki de hayran kitlesinin düşmemesinin nedenidir. Oyunu savaş oyunları sevenlerin kesinlikle oynamasını tavsiye ederiz. Her bölümü aksiyon ve macera dolu Serious Sam 2 oyununda yeni stratejiler oluşturarak düşmanlarınızı yenebilirsiniz.
Oyun sanki daha çok genç nesile hitap etse de hemen hemen tüm oyun severlerin oynayacağı tarzdan bir oyundur. Sitemizden Serious Sam 2 full indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Serious Sam 2 Sistem gereksinimleri
İşlemci Pentium 4 2.6 GHz
DirectX 9 destekli ekran kartı
512 MB hafıza(ram)

Tıkla indir: Serious Sam 2


Serious Sam 2 Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.