Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Max Payne 3 Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Max Payne 3 Full indir - Tek Link

Merhaba arkadaşlar. Oyun paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda yenilenen oyun dinamikleri ve grafikleriyle karşımıza gelen Max Payne 3 oyununu sizlerle paylaşacağız. Oyun, Rockstar Games firması tarafından geliştirilip piyasaya süürlmüştür.
Max Payne serisi tam tamına bundan 12 sene önce oyun severlerle ilk kez buluşmuştu. O günden itibaren hayran kitlesini daha da büyüterek bugünlere kadar gelen oyun, bir çok yeniliği de oyun dünyasına kazandırmıştır. Max Payne 3 oyununda önceki sürümlere nazaran bir çok yeniliği görmek mümkün. Oyunun her bölümünde aksiyon hiç dinmiyor. Oyunda düşmanlarımıza karşı nişan alırken ve kaçarken önümüze gelen slow motion aksiyon sahnelerinde ciddi iyileştirmeler yapılmış.
Oyun severlerin bir aksiyon oyunundan istedikleri tek şey grafiklerinin iyi olmasıdır. Max Payne 3 oyunu da yeni nesil grafik motorlarıyla tasarlanan grafikleri sayesinde oyun severlere gayet iyi grafikler sunuyor. Önceki oyunlara göre serinin üçüncü oyununda silah sayısı artmış. Oyun, serinin devamı niteliğinde bir oyun olduğu için önceki oyunlara bağlı bir hikaye de oyunun senaryosunda seyrediyor.
Silah kullanma becerisinde ve nişan alma kabiliyetinde Max Payne 3 oyununda ciddi iyileştirilmelere gidilmiş. Bölümler arası geçişlerin çeşitli animasyonlarla yapıldığı Max Payne 3 oyununda Directx 11 desteğinin de bulunması oyunun en iyi özelliklerinden biri olarak gösteriliyor.
Serinin son oyununun aksiyon dolu bölümlerini oynamak istiyorsanız sitemizden Max Payne 3 full indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Max Payne 3 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon II X2 2.6 GHz
RAM: 2 GB
Grafik kartı: NVIDIA 8600 GT/Radeon HD 3400
HDD: 35 GB

Tıkla indir: Max Payne 3


Max Payne 3 Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.