Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Bus Driver 2012 Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Bus Driver 2012 Full indir - Tek Link

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizlere Bus Driver oyununu tanıtacağız. Bus Driver oyunu bir çok oyun topluluğu tarafından yılın en iyi simülasyon oyunu olarak ödül almıştır.
Son zamanlarda çıkan simülasyon oyunları oyun dünyasında hızla yayılmaya ve oyun severler tarafından da çokça oynanmaya başladı. Bunların arasında en başarılı yapım olarak göze çarpan Bus Driver oyununun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi vardır.
Oyun, bir simülasyon oyunundan beklenecek kadar orta derece bir grafikle bizleri karşılıyor. Oyunun grafikleri için ne iyi ne kötü diyebiliriz. Ama asıl olan oyunda ki amacımız. Oyuna birkaç otobüsten birini seçerek başlayacağız. Amacımız şehir içi yolcu taşımacılığı yaparak para kazanmak. İlk başta şehiri tanımadığınız ve oyuna alışık olmadığınız için biraz sıkılabilirsiniz. Ama oyuna bağlandığınız andan itibaren artık kopamıyorsunuz.
Oyunda ki otobüsleri, önceki sürümüne göre daha kolay bir şekilde yönlendirebiliyoruz. Yeni eklenen otobüslerin manevra kabiliyetleri oldukça yüksek. Oyunda şehir içi yolcu taşımacılığı yaparak kazandığımız paralar sayesinde yeni otobüsler alabiliriz. Alacağımız otobüslerde en çok dikkat etmemiz gereken şey otobüslerin alacağı maximum yolcu sayısıdır. Ne kadar çok yolcu o kadar çok para demektir.
Grafiklerinin dışında oyunun fazla bir eksisi yok. Farklı bir oyun arayanlar ya da simülasyon oyunu oynamak isteyenler için önerebileceğimiz bir oyundur. Sitemizden Bus Driver full indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Bus Driver 2012 Sistem Gereksinimleri
Microsoft Windows 2000, XP veya Vista
2.4 Ghz Intel Pentium IV veya AMD processor
1 GB RAM(XP) ve 2 GB RAM(Vista)
4x CD-ROM veya DVD-ROM
100MB Boş alan
NVIDIA GeForce 5900 veya ATI 9600 Pro / X600 ve üstü

Tıkla indir: Bus Driver 2012


Bus Driver 2012 Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.