Blogumuzdaki yazıya yorum yapılmıştır. Yakında Geliyoruz!

Omsi Bus Simulator Full indir - Tek Link

tarihinde yazılmıştır.


Omsi Bus Simulator Full indir - Tek Link

Simülasyon oyunları, klasikleşmiş bilgisayar oyunlarından sıkılan oyun severlerin en çok tercih ettiği oyun türleridir. Bu yazımızda sizlere, son zamanlarda çıkmış ve büyük bir hayran kitlesi tarafından severek oynanan Omsi Bus Simulator indir oyununu paylaşacağız.
Rakiplerine göre oldukça farklı grafikler ve oyun dinamikleriyle kullanıcılara sunulan Omsi Bus Simulator  oyununda otobüs ile yolcu taşımacılığı yapacağız. Oyunun grafikleri bir simülasyon oyunundan beklenmeyecek kadar güzel. Oyun içerisinde bulunan karakterler, otobüsler ve mekanlar en ince detayına kadar tasarlanmış durumda.
Oyunun en kötü yanlarından biri oldukça küçük bir haritaya sahip olmasıdır. Diğer yolcu taşımacılığı simülasyon oyunlarında gördüğümüz büyük haritaları maalesef Omsi Bus Simulator oyununda göremeyeceğiz. Haritanın küçük olması aslında oyunun grafikleri üzerinde daha çok uğraşılmasını sağlamış diyebiliriz. Otobüsle yolcu taşımacılığı yaparken etrafından geçeceğiniz şehirlerin mimari yapıları, en ince detayına kadar hazırlanmış durumda.
Omsi Bus Simulator  oyununun tamamı Almanya’da geçiyor. Almanya’nın Berlin şehrinde geçen bu oyun, oldukça muhteşem grafiklere sahip. Oyun için özel üretilen grafik motoru ile tasarlanan Berlin şehri, oyunda gerçekten muhteşem gözüküyor. Oyunda trafik kurallarına dikkat etmelisiniz. Kırmızı ışıkta geçmeme ve hız sınırı kurallarını ihlal ettiğiniz takdirde polisler oldukça yüklü miktarda cezaları otobüsünüze kesebilir.
Sitemiz üzerinden muhteşem bir simülasyon oyunu olan Omsi Bus Simulator indir oyununu tek link olarak indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Omsi Bus Simulator  Sistem Gereksinimleri:
Minimum
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: 2,6 GHz
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce veya ATI Radeon, minimum 256 MB, DirectX 9.0c veya daha yüksek
HDD: 4 GB disk alanı

İndirme Linkleri:

Omsi Bus Simulator Full indir - Tek Link için “0 yorum” bulunmaktadır.